Слухати
Слухати

"Світова політика" з Олегом Волошиним (30.07)

02.08.2017

Під час програми згадали найважливіші новини в світовій політиці за останній тиждень, в тому числі про критику на адресу Китаю з боку Трампа, скандальну судову реформу в Польщі, нового прес-секретаря президента США та іншому.

Однак особливу увагу приділили питанню ймовірності між Росією і США нової "холодної війни".

Гість студії, доцент Інституту міжнародних відносин Микола Капітоненко заявив, що очікував, що після обрання Трампа, зовнішня політика США не буде значно змінюватися.

"Я вірю в системні речі, в довгострокові тенденції, які формують зовнішню політику держав, і їх дуже складно змінити якимись персональними речами, інтересами окремо взятих людей, прізвищами і тому подібним", - сказав Микола Капітоненко.

При цьому, за словами фахівця, орієнтири зовнішньої політики в Україні за останні 25 років також не надто змінювалися.

Крім цього, на його думку, якщо Росія хоче створити імперію, то повинна запропонувати сусіднім державам щось натомість.

"Якщо ви будуєте імперію, в сучасному розумінні цього слова, то запропонуйте сусіднім державам щось таке, заради чого вони б захотіли стати частиною цієї імперії. Якщо ви цього не в змозі зробити, якщо все що ви пропонуєте це авторитарний, корумпований режим, олігархи і дешевий газ - будьте готові, що околиці постійно будуть бунтувати і шукати щось інше", - підкреслив гість студії.

Гість програми "Світова політика" з Олегом Волошиним: Микола Капітоненко, доцент Інституту міжнародних відносин.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...