Слухати
Слухати

"Світова політика" з Олегом Волошиним (06.08)

07.08.2017

В ході програми детально поговорили про зовнішньополітичний курс і дипломатію України.

Гість програми, політолог Кость Бондаренко заявив, що Республіканська партія висунула Дональда Трампа завдяки роботі Пола Манафорта.

"Манафорт з'явився в той момент, коли Трамп претендував на те, щоб стати єдиним висуванцем від Республіканської партії на президентських виборах. Якраз Манафорт забезпечив Трампу висунення від Республіканської партії - це була його робота. Комунікація в Республіканській партії, комунікація з людьми безпосередньо в штатах, підготовка з'їздів - все це було однією з головних місій Манафорта", - сказав Бондаренко.

Також, на думку гостя, через Манафорта зараз намагаються бити по Трампу.

Кость Бондаренко, крім іншого, заявив, що питання безвізового режиму і питання Асоціації знімають, за великим рахунком, питання повноцінної інтеграції України в Європейський союз.

Крім цього, Бондаренко підкреслив, що в Європі розуміють, що членство України ЄС передбачає великі витрати.

"У Брюсселі вміють рахувати кожен цент, і розуміють, що повноцінне членство України в Європейському союзі передбачає серйозні витрати з боку Брюсселя", - сказав політолог, додавши, що ЄС доведеться компенсувати багато грошей Україні в разі повноцінної інтеграції.

Також, на думку Бондаренко, Еммануель Макрон хоче показати, що він більш активно впливатиме на Росію, шляхом використання України.

Гість програми "Світова політика" з Олегом Волошиним - політолог, політтехнолог Кость Бондаренко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...