Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (19.05)

20.05.2017

Головною темою програми стала заборона низки російських сайтів і соцмереж в Україні.

Згідно з введеним в дію указом, інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ до російських соціальних мереж, в тому числі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сайтам Mail.Ru Group і "Яндекса". Також заборонений доступ до сайтів антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Крім того, санкції передбачають заборону на мовлення та блокування активів телеканалів РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Зірка", ТНТ і ряду інших російських ЗМІ. Згідно з документом, під санкції також потрапили ABBYY, "Софтлайн груп", "1С", "Корпорація" Парус "і ряд інших IT-компаній.

Крім цього, прокоментували презентацію Володимиром Гройсманом у Верховній Раді проекту пенсійної реформи.

Раніше в Кабміні схвалили проект пенсійної реформи. Зокрема, після проведення пенсійної реформи вік виходу на пенсію в Україні залишиться на рівні 60 років, проте для цього потрібно буде мати 25 років страхового стажу. При цьому реформа передбачає можливість "докупити" стаж.

Водночас Гройсман підкреслив, що підвищення пенсій для 9 млн українців пройде в жовтні, а з 1 січня 2018 року відбудеться осучаснення пенсій для військових пенсіонерів.

П'ятничні "Суб'єктивні підсумки дня" підбиваємо з творцями газети Страна.ua Ігорем Гужвою та Світланою Крюковою.


Loading...