Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки (15.07)

17.07.2017

В ефірі телеканалу NewsOne обговорили підсумки дводенного саміту Україна-ЄС, рішення кандидата в директори ФБР перевірити втручання України в вибори в США, пенсійну реформу, звинувачення Мінкульту щодо УПЦ МП у співпраці з "Л/ДНР" і багато іншого.

В ході саміту представники України та Європейського союзу домовилися створити спільну робочу групу по боротьбі з інформаційними атаками Російської Федерації.

"Очікую, що створення неформальної робочої групи Україна-ЄС з стратегічної комунікації підвищить нашу ефективність реагування на хакерські і дезинформаційні кампанії з боку Російської Федерації не тільки проти України, а й проти всіх країн Європейського союзу", - сказав Порошенко.

У той же час, сторонам не вдалося прийняти підсумкову декларацію саміту в зв'язку з відсутністю консенсусу.

"Відсутність підсумкового документа - це ознака того, що є серйозні розбіжності. У даному випадку розбіжності не стільки з практичних моментів взаємодії, скільки з ідеологічних", - переконаний екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Крім того, українська сторона запропонувала Євросоюзу перейти до більш активної політики деокупацію Криму під час саміту Україна-ЄС.

"Мова йде про більшої координації в рамках міжнародних форумів і в рамках міжнародних організацій, зокрема, мова йде про напрацювання і підготовки нової резолюції - потужнішої резолюції в рамках Генеральної асамблеї ООН, співробітництво в рамках Ради безпеки ООН і ... посиленні режиму санкції в контексті Криму ", - зазначив заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

Єлісєєв констатував, що час від часу в порти анексованого РФ Криму всупереч санкціям заходять кораблі під прапорами країн ЄС.

У суботу традиційно підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з Ганною Герман.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...