Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (15.05)

16.05.2017

У підсумковій програмі в понеділок прокоментували велику прес-конференцію президента Петра Порошенка.

Зокрема, глава держави заявив, що через тиждень, у неділю, 21 травня, він проведе переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. За його словами, в ході переговорів буде обговорюватися порядок майбутнього засідання в "нормандському форматі".

Також Порошенко прокоментував шанси піти на другий термін. Він зазначив, що на цей момент про це рано говорити. Він уточнив, що до виборів президента ще майже два роки, а тому говорити на цю тему передчасно.

Крім цього, президент підкреслив, що голова Національного банку України Валерія Гонтарева поки не пішла у відставку. Він уточнив, що місяць тому Гонтарева тільки заявила про свою відставку і написала відповідну заяву. Однак в Раді для її відставки і підтримки нового кандидата потрібно знайти голоси. При цьому глава держави підтвердив, що у нього вже є кандидати на пост голови Нацбанку.

Крім цього, обговорили повернення депутатів до роботи в парламенті після місячної перерви, зустріч в Мінську тристоронньої контактної групи, вчинок Віталія Седюка, який зняв штани на сцені Євробачення-2017, пенсійну реформу.

У понеділок "Суб'єктивні підсумки дня" підбиваємо разом з головою громадської організації "Публічний аудит" Максимом Гольдарбом.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...