Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (14.07)

15.07.2017

Серед обговорюваних тем в ході підсумкової вечірньої програми на NewsOne обговорили обшуки в медіахолдингу "Вести".

"Правоохоронці не назвали причину обшуків, не надали постанову суду. Ніяких обгрунтувань не дали. Наше пояснення одне: це пов'язано з резонансними матеріалами останнього розслідування, які були пов'язані з військовою прокуратурою, особисто з Матіос про його доходи та витрати, про його діяльності у військовій прокуратурі ", - заявила головний редактор газети "Вести" і шеф-редактор сайту видання Оксана Омельченко

У свою чергу, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос спростував припущення, що обшуки пов'язані з професійною діяльністю журналістів газети.

Також, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив, що ця спецоперація в будівлі ТРЦ "Гулівер" не стосується безпосередньо журналістської діяльності, в тому числі "Вистей", мова йде тільки про економічну складову.

Група компаній "ЮНІСОН" за рахунок вкрадених в держбюджеті коштів купила: 78 елітних квартир; 28 офісних приміщень; 5 будівель; 41 паркомісце; 11 земельних ділянок в Києві, Одесі та Донецьку; 23 автомобілі; 3 повних поверху ТРЦ "Гулівер", а також 1000 поїздів вагонів.

"І весь цей різноманітний бізнес до сьогоднішнього дня (!) Приносив дохід (Клименко, а, можливо, і "Сім'ї"), в тому числі, був джерелом фінансування медіа-холдингу "Вести", - підкреслив Аваков.

Головний редактор інтернет-видання "Страна.ua" Ігор Гужва вважає, що обшуки в редакції медіа-холдингу "Вести" були здійснені для залучення уваги.

"Боротьба з Клименко - це одне. Газета "Вести" і захоплення її редакції - це інше. Я вважаю, що ключовим елементом був саме захоплення редакції. Тому що, якби вони обшукували якийсь банк ..., це був би просто один з чергових обшуків в якомусь черговому банку, які відбуваються кожен день. На це б ніхто не звернув уваги ", - пояснив журналіст.

Також обговорили справу стосовно головного редактора інтернет-редактора "Страна.ua" Ігоря Гужви і догляд Верховної Ради на канікули.

Традиційно в п'ятницю підводимо "Суб'єктивні підсумки дня" з творцями газети "Страна.ua" Ігорем Гужвою та Світланою Крюкової.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...