Слухати
Слухати

"Суб'єктивна середа" с Олексієм Мочановим (14.06)

15.06.2017

У підсумковій програмі за день прокоментували погрози на адресу телеканалу NewsOne.

Зокрема, радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива на своїй сторінці Facebook відкрито погрожував співробітникам телеканалу. "Ми повинні, ми зобов'язані заткнути рот кремлівської пропаганди, що лунає через ватний канал NewsOne", - написав він.

Варто зазначити, що приводом став сюжет на телеканалі "Росія" про мовні квоти на українському телебаченні, в якому були використані фрагменти ефіру телеканалу NewsOnе. Необхідно підкреслити, що NewsOnе не сприяв зйомкам сюжету російського телебачення. Телеканал NewsOne звертається до президента України Петра Порошенка, як до гаранта Конституції, не залишатися осторонь від цієї ситуації і закликає зупинити наступ на канал і свободу слова. Також звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати правову оцінку заявам Киви.

"Хотілося б, щоб цей конфлікт максимально потух, тому що припускаю, коли Ілля Кива говорив про кремлівську пропаганду, він мав на увазі ефіри Соловйова, Кисельова - це дійсно одні з двох великих сволот-дезінформаторів", - зазначив Мочанов.

Водночас Мочанов підкреслив, що Кива, будучи радником міністра внутрішніх справ, якому підпорядковується прикордонна служба, міг би особисто з'ясувати, наскільки легальним методом на територію України потрапили журналісти телеканалу "Россия 1".

"Я можу вам сказати, що неодноразово був присутній на ефірах NewsOne і охорона тут слабша. Сюди дійсно абсолютно спокійно з ведучимм міг потрапити піарник, камера. Але я впевнений, що після цих всіх подій, трішечки посилиться охорона на території телеканалу. Проте, тут такий варіант досить вільної журналістики. Ми всі живемо в такий час, коли не складно зняти на телефон все, що завгодно, але, безумовно, я вважаю, що мовлення зі студії NewsOne журналістів "Россия 1" - це казна що", - констатував Мочанов.

Крім цього, говорили про річницю трагедії українського Іл-76, заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова, підозру Олександра Клименка в розкраданнях.

У середу підбиваємо "Суб'єктивні підсумки дня" разом з громадським діячем Олексієм Мочановим.


Loading...