Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (13.07)

14.07.2017

Однією з тем підсумкової програми за день стало рішення Верховної Ради позбавити депутатської недоторканності народного депутат Борислава Розенблата.

Верховна Рада голосувала за зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового, Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата, а також Максима Полякова за поданнями Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Перед закриттям парламентської сесії 11 липня депутати расмотрелі подання щодо затримання та арешту Борислава Розенблата. Після тривалого обговорення 296 депутатів проголосували за зняття непрікосновеннсті. У свою чергу уявлення про затримання і арешт нардепа не набрала необхідної кількості голосів.

Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що народним депутатам Розенблата і Полякову вручили підозри.

"Їм буде обрано запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі, - особисте зобов'язання, взяття на поруки", - повідомив Луценко.

У свою чергу, політик Євген Червоненко заявив, що йому соромно за позбавленого депутатської недоторканності Борислава Розенблата.

"Ти, розуміючи, що проти тебе свавілля, або тихо звали - у тебе прізвище Розенблат і тебе приймуть і не видадуть - або мовчи. Мені соромно, тому що ти, пане Розенблат, як горе єврейського народу, як ганьба", - підкреслив Червоненко .

Також обговорили прийняття Верховною Радою прийняття нового закону про Конституційний суд і перенесення засідання суду у справі екс-голови Луганської ОДА та обласної податкової Антипова.

Традиційно в четвер підводимо "Суб'єктивні підсумки дня" з колишнім міністром транспорту Євгеном Червоненком.

 


Loading...