Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки дня (12.06)

13.06.2017

В ході підсумкової програми одними з основних тем обговорення стали початок безвізового режиму з ЄС, а також ситуація з львівським сміттям.

Безвізовий режим - це зручно і швидко, однак, небагато українців зможуть скористатися цією можливістю через погану економічну ситуацію, вважає Гольдарб.

При цьому Гольдарб зазначив, що безвізовий режим є єдиним досягненням Петра Порошенка за три роки президентської діяльності. "Навряд чи у населення України вийде відвідати Європу з безвізовим режимом, оскільки спостерігається повне зубожіння населення. Якщо раніше люди отримували 500 доларів зарплати, то тепер отримують 200, а в регіонах - і того менше. З таким низьким рівнем доходу ніхто не зможе дозволити собі виїзд за кордон" - повідомив Гольдарб.

Крім цього, торкнулися і теми львівського сміття. У ситуації зі сміттєвим колапсом жителям Львова варто зробити висновки щодо того, як мер Садовий справляється зі своїми обов'язками, зазначив Гольдарб.

Сьогодні цю ситуацію стали використовувати в політичних іграх, оскільки мер міста почав грати "у велику політику", додав він.

"Хто заважав Садовому зробити все для того, щоб у Львові взагалі не виникло проблем з вивезенням сміття? Встановити контакти з західними інвесторами, адже майже 20 іноземних підприємств зверталося до мерії з пропозицією запустити сміттєпереробні заводи в місті", - повідомив Гольдарб.

Також прокоментували перспективу введення візового режиму з РФ, перспективу членства України в НАТО, антикорупційні мітинги в Росії, медичну реформу, земельну реформу.

Традиційно в понеділок підбиваємо "Суб'єктивні підсумки дня" разом з головою громадської організації "Публічний аудит" Максимом Гольдарбом.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...