Слухати
Слухати

Суб'єктивні підсумки (16.07)

17.07.2017

В ефірі телеканалу NewsOne обговорили підсумки дводенного саміту Україна-ЄС та результати останнього пленарного тижня Верховної Ради.

Крім того, обговорили доповідь Міжнародного Комітету захисту журналістів про вбивство журналіста Павла Шеремета, також законопроект про деокупацію Донбасу.

В ході саміту представники України та Європейського союзу домовилися створити спільну робочу групу по боротьбі з інформаційними атаками Російської Федерації.

"Очікую, що створення неформальної робочої групи Україна-ЄС з стратегічної комунікації підвищить нашу ефективність реагування на хакерські і дезинформаційні кампанії з боку Російської Федерації не тільки проти України, а й проти всіх країн Європейського союзу", - сказав Порошенко.

У той же час, сторонам не вдалося прийняти підсумкову декларацію саміту в зв'язку з відсутністю консенсусу.

"Відсутність підсумкового документа - це ознака того, що є серйозні розбіжності. У даному випадку розбіжності не стільки з практичних моментів взаємодії, скільки з ідеологічних", - переконаний екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Крім того, українська сторона запропонувала Євросоюзу перейти до більш активної політики деокупацію Криму під час саміту Україна-ЄС.

Традиційно в неділю підводимо "Суб'єктивні підсумки тижня" разом з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Loading...