Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (13.11)

14.11.2017

В ході програми обговорили закон про зміну призначень глав держадміністрацій, законопроект про реінтеграцію Донбасу, проект держбюджету-2018, "Марш обурених", конфлікт між антикорупційними органами, зустріч Комітету президентів.

Максим Гольдарб заявив, що важливо, щоб люди чули правду.

"На сьогоднішній день дуже важливо, щоб люди слухали і чули правду. Чули думку, яке відрізняється від думки, яку їм виливають з ранку до пізнього вечора всі проурядові, пропрезидентські канали, а це практично всі", - сказав Гольдарб, і додав, що говорити правду дуже важливо.

Коментуючи зміни в закон про державну службу, завдяки яким президент одноосібно зможе призначати глав держадміністрацій, Гольдарб заявив, що Порошенку потрібно одиничне правління в країні.

"Це лицемірство закінчилося, показовість, немає в цьому сенсу. Я думаю, що президент Порошенко і так чудово розуміє, що люди його розуміють, що йому потрібно одноосібне правління в країні, і сьогодні його діяльність абсолютно спрямована, щоб максимум повноважень підтягнути під себе" , - сказав експерт.

За словами Гольдарба, майже всі органи в країні знаходяться під президентом, крім МВС.

"Президенту не потрібна демократія в тому сенсі слова, в якому ми її розуміли. Йому зараз потрібно однозначно розуміти, що глави адміністрацій тільки його і втручання в цей процес немає ніякого", - заявив Гольдарб.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з головою громадської організації "Громадський аудит" Максимом Гольдарбом.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...