Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (12.11)

13.11.2017

У студії обговорили новину про те, що прізвище Порошенка з'явилося в журналістському розслідуванні "Райські папери", небажання Ради підтримати постанову про звільнення міністра МВС Авакова, новину про те, що на Олександра Авакова одягнули електронний браслет, заяву Волкера про те, що Росія може заморозити ситуацію на Донбасі, ідею будівництва сховища ядерного палива в Чорнобилі, надання США летальної зброї Україні, судовий процес проти Манафорта, новину про те, що правку про розрив дипломатичних відносин з РФ внесли в проект закону про реінтеграцію Донбасу, прийняття Верховною Радою в першому читанні законопроекту про вибори.

В'ячеслав Піховшек заявив, що справжнього журналіста від несправжнього відрізняє відповідальність за сказані або невимовні слова.

"Справжнього журналіста, справжнього політолога, як і справжнього співробітника правоохоронних органів, я вважаю, завжди має об'єднувати одне - це особиста відповідальність за кожне вимовлене і кожне не вимовлене слово. Тобто, ми самі вибираємо, що ми говоримо і пишемо", - сказав журналіст.

Крім цього, за словами Піховшека, в Україні зараз ніхто не вказує, що говорити або не говорити журналістові.

"Повірте, багато років я знаю, що такої ситуації вже немає, коли власник каналу, або олігарх якийсь великий, або президент України прямо диктує журналісту вибір слів, або вибір ідей, які він зобов'язаний викладати і говорити в ефірі", - сказав телеведучий.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Loading...