Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (11.11)

13.11.2017

Під час програми обговорили перспективу зупинки пасажирських перевезень з РФ, зростання цін на продукти харчування, погіршення дипломатичних відносин між Україною і Польщею, новину про те, що громадськість засудила Андрія Куликова за ефір з Симоненком, отримання телеканалом "Рада" ліцензії на загальнонаціональне мовлення, земельну реформу, новину про те, що 11-річного сина Михайла Саакашвілі затримали в аеропорту Бориспіль.

Анна Герман заявила, що головна роль України - бути посередником між Заходом і Росією.

"Мені здається, що найголовнішим підсумком за чотири роки після революції стало те, що Україна повинна повернути собі геополітичну роль посередника між Заходом і Росією. Це те, на чому ми заробляли завжди. Це наш бізнес, це наша роль, це наша, так сказати, геополітична місія", - сказала Герман.

Також Герман вважає, що Україна не виживе, якщо не поверне собі роль геополітичного посередника.

"Мені здається, що без повернення Україні цієї ролі, нам просто не вижити. Хоч би якою солодкою, якою красивою не була б мрія про європейську інтеграцію, сьогодні через чотири роки після революції, ми повинні собі чесно і щиро сказати, що вона залишилася ілюзією" , - сказала колишня нардеп.

Крім цього, Герман додала, що Україна не має перспектив вступу в ЄС на найближчі роки.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" від Ганни Герман в ефірі NewsOne


Loading...