Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (11.10)

12.10.2017

В ході програми обговорили отримання Наталією Корчак понад 211 тисяч гривень, пропозицію заборонити польоти безпілотників над військовими частинами, програш збірної України Хорватії, інформацію про те, що ряд нардепів подали в суд на Гройсмана через в.о. глави МОЗ Супрун, затримання заступника міністра оборони за підозрою в корупції, виступ Петра Порошенка в ПАРЄ.

Дмитро Співак, коментуючи отримання Наталією Корчак понад 211 тисяч гривень на оздоровлення, заявив, що його рідні не отримують таких грошей, хоч і працювали десятки років.

"Моя мама, моя теща відпрацювавши 40-50 років, де б їм виписати 100-115 тисяч на оздоровлення, на лікування, на медикаменти, на відпустку, на санаторій? Хлопці, вони там класно влаштувались взагалі", - сказав він.

Співак переконаний, що дії Корчак - це державна маніпуляція.

"Послухайте, так неможливо, це називається державна маніпуляція, це махінації, це фінансове зловживання, це все що завгодно, але це не те про що ми з вами думали, коли створювали такий ось орган - НАЗК", - сказав політолог.

Також Співак звернувся до Наталії Корчак і запропонував їй написати заяву на звільнення, якщо вона хвора.

"Ви або здорова - тоді займайтеся роботою і поверніть, будь ласка, 100 тисяч в казну, ну або хвора - тоді напишіть заяву, і дай вам Бог здоров'я", - сказав Співак.

Нагадаємо, що глава НАЗК Наталія Корчак отримала понад 200 тисяч гривень, з яких понад 100 тисяч - це матеріальна допомога на оздоровлення.

Традиційні "Суб'єктивні тоги" від політолога Дмитра Співака.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...