Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (11.08)

12.08.2017

У студії NewsOne поговорили про заяву міністра соціальної політики про те, що українці багато їдять, про подорожі Михайла Саакашвілі по Європі і про багато іншого.

Нагадаємо, що міністр соціальної політики Андрій Рева викликав великий резонанс своєю заявою про те, що українці багато їдять. За словами чиновника, німці витрачають на їжу 14% свого доходу, поляки - 25%, а українці цілих 50%. Рева переконаний, що причина такої статистики - це традиції народів.

Коментуючи ситуацію, Василь Горбаль заявив, що від міністра чекають не таких висловлювань.

"Від міністра соціальної політики ми очікуємо зважених і зрозумілих фраз, а не тих, які викликають подібне обурення", - сказав колишній нардеп.

Політик упевнений, що великі розтрати на харчування - це, в першу чергу, ознака бідної країни і бідного населення.

Також Горбаль нагадав, що саме Андрій Рева представлятиме у Верховній Раді пенсійну реформу.

"Цікаво, якими словами він представлятиме в парламенті пенсійну реформу, а до цього все йде. Ще вересень і жовтень, і пенсійна реформа буде розглядатися в стінах парламенту і очікується, що її буде представляти саме Андрій Рева", - сказав Горбаль.

Коментуючи ситуацію з Михайлом Саакашвілі, Василь Горбаль заявив, що йому шкода, що він не зможе бачити і спілкуватися з екс-президентом Грузії, як з одногрупником. Однак, на думку політика, скандал навколо Саакашвілі дійшов до абсурду.

П'ятничні "Суб'єктивні підсумки дня" підводимо з українським політиком, народним депутатом України IV, V і VI скликань Василем Горбалем.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...