Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (11.01)

12.01.2018

Під час програми обговорили звинувачення на адресу Гонтаревої в тому, що вона допомогла Януковичу вивести 1,5 мільйона доларів з України, питання запасів вугілля в Україні, ціну на газ для населення в Україні.

Олексій Кучеренко, коментуючи ініціативу Нацради законодавчо обмежити і заборонити участь політиків у телеефірах у якості ведучих програм, заявив, що над цією ініціативою він задумався.

"Я навіть йдучи сюди, розумів, що повинен провести цей ефір і я буду його і далі вести...По-перше, я не вважаю себе сьогодні політиком, я більше вважаю себе громадським діячем. По-друге, чесно кажучи, саме над цієї новацією пана Артеменка я задумався. Це дійсно найголовніша проблема? Як він буде взагалі визначати цих самих політиків?", - сказав екс-міністр.

Також, коментуючи інформацію про те, що 56% українців мріють про розкуркулення олігархів, Кучеренко заявив, що вважає розкуркулення дурним, бо воно ще більше погіршить ситуацію.

"Чесно кажучи, я здивувався, що так мало 56%, хоча я до них не належу, чесно вам кажу, тому що чергове розкуркулення дурне, воно ще більше погіршить ситуацію. Але, тим не менш, ми розуміємо вже куди буде концентруватися, над якими проблемами це суспільне обурення і, напевно, це тривожний сигнал всім нашим шановним олігархам", - сказав Кучеренко.

Екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко в програмі "Суб'єктивні підсумки".


Loading...