Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (10.10)

10.10.2017

В ході програми обговорили скандальні висловлювання президента Чехії Мілоша Земана, бажання глави МЗС Угорщини переглянути асоціацію України і ЄС через реформу освіти, законопроект, який обмежить виїзд українців в РФ, рекомендацію Венеціанської комісії створити Україні антикорупційний суд.

Надія Савченко заявила, що президент Чехії Земан, коли вона була в російській в'язниці, допустив, що вона дійсно вбивала журналістів.

"Про Земана я чула, коли їздила до Чехії і це та людина, яка по моїй справі, коли я перебувала в російській в'язниці і весь світ розумів, що відбувається, що відбувається по відношенню до України від Росії, для чого Росія забирає політв'язнів, для чого вона використовує їх в інформаційній пропаганді і нав'язує їм фейкові справи, фейкові вчинки, яких вони не робили, то Земан тоді сказав: "Не знаю, може вона і вбивала цих журналістів, я цього знати не можу" - згадала нардеп.

Крім цього, Савченко додала, що Земан, кажучи про Крим, озвучив думку, яка є в головах у багатьох європейських політиків.

"Він озвучив думку, що у себе на умі мають багато європейських політиків, які не готові ризикувати Європою заради України, тим більше, що Україну Європою ще далеко ніхто не вважає" - сказала вона.

Нагадаємо, що президент Чехії Земан запропонував компенсувати Україні втрату Криму. Виступаючи в ПАРЄ політик заявив, що Крим вже втрачений, а спроби його повернути Україні означатимуть європейську війну, яку не можна допустити.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" вівторка від позафракційного народного депутата Надії Савченко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...