Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (10.01)

10.01.2018

В ході програми обговорили заяву директора Інституту національної пам'яті В'ятровича, новину, що Національна гвардія і полк Азов заявляють, що гранатометів PSRL-1 на Донбасі немає, закони, які вступили в силу з першого січня 2018 року.

Дмитро Співак закликав усіх уникати в новому році брехливих, заздрісних і злісних людей.

"Давайте будемо намагатися в 2018 році уникати в своєму житті, в повсякденному житті брехливих, заздрісних і злісних людей, тому що заздрість і злість роз'їдають і руйнують наше життя, заздрість і злість руйнують людину зсередини, заздрість і злість руйнують людські відносини, заздрість і злість руйнують взагалі все навколо як тайфун. Тому давайте дійсно уникати таких людей, які все-таки є в нашому оточенні, але їх потрібно уникати. Давайте будемо вчитися радіти успіхам один одного, давайте радувати одне-одного", - сказав керівник національної платформи "Національна стратегія розвитку".

Також на думку Співака, чим більше люди будуть створювати позитиву, тим більше всесвіт його поверне.

"Чим більше ми самі будемо створювати позитиву навколо себе, навколо свого життя, навколо своїх близьких, тим більше позитиву всесвіт нам поверне. Такий закон світобудови. Я в це вірю і дуже хочу, щоб в це вірили ви", - сказав Співак.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником національної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитром Співаком.


Loading...