Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (09.08)

10.08.2017

Під час ефіру обговорили найважливіші новини України, в тому числі і відставку голови "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, обшуки СБУ в редакції інтернет-видання "Страна.UA", затримання 6 осіб, пов'язаних з витратами на проект "Стіна", відкриття справи проти членів НКРЕКУ, прибуття Михайла Саакашвілі в Литву.

Коментуючи відставку Войцеха Балчуна, Дмитро Співак заявив, що його дуже здивувала заява про те, що Балчун працював в непростих умовах.

"Головне, що я почув, так це те, що Балчун працював в непростих умовах. Я не розумію, що таке непрості умови, коли керівник державної монополії отримує заробітну плату за рік приблизно півтора мільйона євро", - сказав Співак, і при цьому підкреслив, що Балчун на своїй посаді пропускав дуже багато робочих днів.

Крім цього, політолог назвав "Укрзалізницю" державою в державі.

"Очевидно було, що він нічого не може і нічого не змінить, навіть якщо б і хотів, тому що" Укрзалізниця "- це держава в державі", - заявив Співак.

Нагадаємо, що в середу, 9 серпня глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун подав у відставку. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду. Причиною такого рішення називають особисті причини.

Крім цього, коментуючи обшуки в виданні "Страна.UA", Співак заявив, що справа Ігоря Гужви розвалиться в суді.

Сьогодні підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з політологом Дмитром Співаком

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...