Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (09.01)

09.01.2018

Під час програми обговорили суд у справі вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, розгляд Верховною Радою законопроекту про реінтеграцію Донбасу, перспективу отримання летальної зброї від США, рекомендацію МЗС українцям утриматися від поїздок в РФ.

Надія Савченко закликала людей думати самостійно.

"Я дійсно говорю вам свою суб'єктивну думку, я кажу вам, так як я це бачу, те, що я знаю. Я не є експертом у всьому і я хочу, щоб ви, слухаючи всіх хто звертається до вас з телевізора, всіх хто при владі, всіх хто є коментаторами, хто думає, що вони мають право говорити свою думку, висловлювати її, їм дається на це право і час в ефірах, щоб вони не схиляли вас до помилок. Вчіться думати самі", - сказала нардеп.

Коментуючи справу Ірини Ноздровської, депутат заявила, що потрібно заборонити Антону Геращенку і Зоряну Шкіряку коментувати що-небудь, що стосується роботи поліції.

"Звичайно, справа резонансна, але, я вважаю, що в першу чергу треба заборонити коментувати завчасно різним коментаторам. Заборонити взагалі таким персонам як Антон Геращенко та Зорян Шкіряк коментувати будь-що, що стосується роботи поліції", - сказала Савченко, і зазначила, що вона хотіла б, щоб коментарі у справі Ноздровської давали виключно правоохоронці.

Нагадаємо, що тіло Ірини Ноздровської знайшли 1 січня. Правозахисниця кілька років займалася розслідуванням загибелі своєї сестри Світлани, яку в 2015 році на смерть збив племінник судді Вишгородського району. 8 січня стало відомо, що підозрюваним у вбивстві правозахисниці став Юрій Россошанський, який є батьком водієві, який збив сестру Ноздровської.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" від позафракційного народного депутата Надії Савченко.


Loading...