Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (08.08)

08.08.2017

На телеканалі NewsOne говорили про позачерговий призов в Національну гвардію України, участь Саакашвілі в акції протесту біля посольства РФ у Литві, модернізацію Ради за сім мільйонів гривень, президентство Порошенка.

Коментуючи призов в Національну гвардію України, який є позачерговим, Надія Савченко заявила, що в країні йде регрес, хоча мав би бути прогрес.

"Кожного разу ми чули заяви про те, що армія стає сильнішою, поліція має нові реформи, що у нас стоїть черга з добровольців ... так, така черга стояла, стояли люди, які люблять Україну і готові віддавати за неї життя, але недовіра до влади знову призвела до того, що в країні йде регрес", - сказала Савченко.

Також нардеп впевнена, що під час війни служити повинні, як хлопці, так і дівчата.

"Комусь це сподобається, а комусь ні, але я вважаю, що в стані війни служити потрібно кожному - і хлопцю, і дівчині. Чому? Не тому що ви йдете працювати на державну службу або служити з примусу, а тому що вам потрібно навчитися, як мінімум, захищатися", - сказала нардеп, додавши, що вона не радить "косити" від армії.

Крім цього, Савченко зізналася, що відвідувала на вихідних зону АТО, а саме Бахмут.

За словами депутата, нікого з місцевих жителів не цікавив безвізовий режим, а всіх цікавило тільки те, коли закінчиться війна.

"Суб'єктивні підсумки дня" разом з позафракційним народним депутатом Надією Савченко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...