Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (07.10)

09.10.2017

В ході програми обговорили візит короля Саудівської Аравії в Росію, президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу, переговори Волкера і Суркова про перемир'я на Донбасі, незаконний референдум в Каталонії.

Коментуючи візит короля Саудівської Аравії в Росію, Анна Герман заявила, що ця подія змішує всі карти в світовій політичній грі.

"Цей візит перекроює і змішує всі карти в цій політичній світовій грі. Він зближує вчорашніх ворогів, він дає Росії колосальний шанс на зняття санкцій. Він абсолютно змінює акценти, які ми мали" - сказала Герман.

Крім цього, політик додала, що Україні, можливо, не слід робити ставку виключно на одного партнера в світі.

"Може Україні слід думати і не робити ставку на одного західного партнера? Тому що бачите як змінюється світ? Путін сказав, що немає нічого постійного в цьому світі все змінюється, і сьогоднішній день нам показує, як може змінитися розстановка сил на світовій політичній арені" - сказала вона.

Також на телефонному зв'язку з'явився і політолог Кость Бондаренко, який заявив, що під час візиту короля Саудівської Аравії в Росію було підписано безліч документів.

За словами Бондаренка, були підписані домовленості про інфраструктурні проекти, домовленості про будівництво атомних електростанцій, а також про спільні позиції на Близькому Сході.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з Анною Герман.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...