Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (07.01)

08.01.2018

У підсумковому випуску програми обговорили отримання безвізу між ЄС і країнами Шенгену, замаху на Осмаєва і Окуєву, теракти в Лондоні і Тегерані, зняття недоторканності з ряду нардепів, посилення США санкцій проти РФ, ряд терактів в липні 2017, погрози на адресу телеканалу NewsOne від Іллі Ківи, перспективу введення візового режиму з РФ, зняття недоторканності з ряду нардепів, діяльність Курта Волкера, перспективу членства України в ЄС і НАТО, розслідування вбивства Павла Шеремета, великий хресний хід на честь дня хрещення Русі, новину, що Трамп зажадав розслідувати втручання України в вибори в США, позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства, звинувачення НАБУ в незаконному прослуховуванні топ-чиновників, перспективу отримання летальної зброї від США, скандальні висловлювання Реви, загибель Ірини Бережної, "ракетний скандал", зустріч Волкера і Суркова, діяльність антикорупціонерів, парад до Дня незалежності України, вимогу МВФ від України підвищення тарифів, дискусію навколо нового глави НБУ.

В'ячеслав Піховшек заявив, що він сумнівається, що забороною російських соціальних мереж в Україні, Петро Порошенко погіршив економічне становище компаній РФ.

"Чи погіршив Порошенко економічне становище російських компаній тим, що заборонив нам, громадянам України користуватися їх послугами? Сумніваюся. А ось українським користувачам він точно ситуацію не поліпшив. Всю другу половину року реалізується політична лінія Порошенка. Загравання з націоналістами, різними антиросійськими діями, продовження війни, ну і, звичайно, прокручуввання його оборудок", - сказав журналіст.

Також Піховшек назвав прийнятий у Верховній Раді курс на НАТО голим піаром.

"Суб'єктивні підсумки" другої половини 2017 від журналіста і телеведучого В'ячеслава Піховшека


Loading...