Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (05.12)

06.12.2017

В ході програми обговорили невдалу спробу арешту Михайла Саакашвілі, після звинувачень у співпраці із олігархом Курченком, новину про те, що Верховна Рада планує розглянути проект бюджету на 2018 рік, новину про те, що Петро Порошенко запропонував підвищити мінімальну зарплату на 990 гривень, перспективу відкриття ринку землі.

Надія Савченко заявила, що західні партнери України жахаються від того, що відбувається в країні.

"Дуже шкода, що наші західні партнери, які намагаються підтримати Україну в її демократичному шляху до європейських цінностей, напевно, все далі приходять від нас в якийсь жах від того, що у нас відбувається, від того як поводиться влада, від того як поводяться правоохоронні органи, від того, що відбувається з населенням України, з народом. Мені здається, що вже від нас, від України заплутався весь світ", - сказала нардеп.

Також, за словами Савченко, СБУ, яка має велике фінансування і тренування не змогла провести прості обшуки та арешт Саакашвілі.

"Напрошується такий висновок, що вони або не вміють працювати, незважаючи на всі витрачені на них гроші, або не хочуть працювати", - сказала депутат.

Нагадаємо, що ранок 5 грудня почалося з обшуків у Михайла Саакашвілі. В знак протесту він забрався на дах будинку, але був знятий правоохоронцями. Після цього прихильники третього президента Грузії звільнили його з автомобіля правоохоронців. А опівдні генеральний прокурор Юрій Луценко представив на прес-конференції кейс, який говорить про те, що за гроші Сергія Курченка Саакашвілі проводив акції протесту проти влади. Сам Саакашвілі вважає всі звинувачення брехнею.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" від позафракційного народного депутата Надії Савченко.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...