Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (04.08)

05.08.2017

В ефірі говорили про нові санкції США проти Росії, інформацію про хабар Вадима Трояна, а також про інші важливі питання.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп підписав санкції проти Росії, Ірану і КНДР, хоч, за його словами, цей документ не ідеальний. В Євросоюзі, коментуючи санкції, заявили, що в разі необхідності готові на них реагувати.

На думку Ігоря Гужви, закон про санкції є унікальним для США, бо він вперше за багато років поставив президента перед фактом в питанні зовнішньої політики, незважаючи на те, що США - це президентська республіка.

Гужва підкреслив, що раніше останнє слово у зовнішньополітичних питаннях США було за президентом.

Також журналіст додав, що напевно Трамп захоче переграти варіант, коли з повноправного господаря країни він перетворюється в королеву Англії, хоча питання чи вийде це зробити.

Крім цього, за словами Гужви, санкції теоретично можуть призупинити ряд проектів Росії.

Гужва, при цьому, заявив, що в ліберальних колах РФ поширюється думка про сильний удар від санкцій для економіки.

"У Росії є досить потужний прошарок ліберальних мислителів, які транслюють думку про те, що дані санкції є дуже болючими для російської економіки і в перспективі ставлять під загрозу енергетичний експорт Росії", - сказав Гужва, додавши, що в колах близьких до Кремля настрої більш спокійні.

Також, за словами Гужви, санкції можуть вплинути на ситуацію на Донбасі.

"Наближені до Кремля політологи також говорять, що після введення санкцій піде загострення ситуації на Донбасі, тому що у Росії пропаде мотивація тримати себе в руках", - заявив Гужва.

П'ятничні "Суб'єктивні підсумки дня" підводимо з творцями газети "Страна.ua" Ігорем Гужвою та Світланою Крюковою.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...