Слухати
Слухати

"Суб'єктивні підсумки" (03.12)

04.12.2017

У студії обговорили переговори в нормандському форматі, блокування телеканалу NewsOne невідомими людьми, скандал на політичному ток-шоу "Український формат".

В'ячеслав Піховшек заявив, що події під каналом NewsOne - це психологічний тиск.

"Поки те, що відбувається у нас під каналом нагадує психологічний тиск. Тут є загальне універсальне правило: коли на тебе намагаються психологічно тиснути, єдиний нормальний спосіб - не піддаватися цьому тиску", - сказав журналіст.

Крім цього, Піховшек зазначив, що блокування телеканалу може бути пов'язано з багатьма факторами.

"Може бути щось пов'язане з Маршем Саакашвілі, може бути це щось пов'язане з тим, що у Євгенія Мураєва вчора був день народження, було б розумно і раціонально нам усім його з цим привітати. Може це таке привітання від імені влади?", - сказав Піховшек.

Також телеведучий додав, що владі треба пам'ятати, що люди на Донбасі - це громадяни України, яким потрібна допомога.

"Треба пам'ятати, що люди на Донбасі є українськими громадянами і знаходяться за лінією конфлікту. Дуже часто вони не мають доступу до гуманітарних товарів, комунальних послуг і до нормального життя. Треба, щоб Україна зробила все можливе, щоб звернутися до цих людей, щоб вони дізналися, що про них піклуються, робляться зусилля для надання їм допомоги і вони повинні це відчути з Києва", - сказав журналіст.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...