Слухати
Слухати

Станіслав Медведенко у "Політиці чемпіонів" зі Славою Вардою (04.06)

05.06.2017

У глядачів і гостя програми поцікавилися ставленням до підвищення тарифів ЖКГ.

Медведенко підкреслив, що хотів би, щоб українці менше платили по тарифах.

"У мене поганий досвід. Цим займаюся не я, а моя дружина, краще б переадресувати це питання їй. Але, звісно, мені б хотілося, щоб наші люди платили якомога менше за комунальні послуги. Ми живемо в такій країні, в таких умовах. Хтось мириться, хтось не мириться, але мені важко сказати за всіх", - зазначив він.

Також спортсмен розповів про причини виїзду з США назад в Україну.

"Я поїхав, мені подобається Україна. Не можу сказати, що я повністю поїхав, у мене там залишилася робота, не така, як мені б хотілося ... Це спортивне агентство, яке допомагає хлопцям їхати в Америку, робить тренувальні табори. У нас є шикарний табір в передмісті Лос-Анджелеса, я постійно літаю в Америку", - додав баскетболіст.

Медведенко розповів і про стосунки з Кобі Брайантом: "Це повна протилежність Шакіла, він егоїст, індивідуаліст ... Але у мене з ним гарні стосунки. Останній раз ми бачилися два місяці тому, і він виявив бажання приїхати в Україну. Каже, що хоче показати дітям, що таке Україна, зробити тут пару майстер-класів".

Гість програми "Політика чемпіонів" зі Славою Вардою - український професійний баскетболіст, дворазовий чемпіон Національної баскетбольної асоціації (NBA) Станіслав Медведенко.


Loading...