Слухати
Слухати

Сьогодні Європейська Рада розгляне надання Україні безвізового режиму

11.05.2016

В середу, 11 травня, члени Візова робоча група Європейської Ради проведе розгляд пропозиції Європейської комісії для надання Україні безвізового режиму.

Про це говориться в повідомленні Європейської Ради, пише УНІАН.

При цьому на наступному тижні 20 травня це ж питання буде винесено на розгляд міністрів.

"Це - підготовче засідання на рівні експертів (11 травня - ред.). Очікується, що після цього питання буде розглянуто на рівні Комітету постійних представників (COREPER) наступного тижня", - сказано в оприлюдненому повідомленні.

Нагадаємо, 20 квітня, Єврокомісія передала свої пропозиції Європарламенту і Раді ЄС на рахунок скасування віз для громадян України.

Дана пропозиція є наслідком позитивної оцінки, яку надали члени Єврокомісії українським реформам іще в грудні минулого року. Зокрема, підтверджується, що українська влада виконала всі критерії, які були передбачені Планом дій щодо візової лібералізації.

В свою чергу голова делегації Європарламенту в Комітеті асоціації Україна-ЄС Андрій Пленкович зазначив, що для завершення всіх необхідних процедур, пов'язаних з розглядом пропозиції Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, Європейському парламенту необхідно мінімум три місяці.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...