Слухати
Слухати

Сьогодні суд повідомить вирок россійським ГРУшникам

18.04.2016

У понеділок, 18 квітня, Голосіївський районний суд Києва оголосить вирок російським військовим Євгену Єрофеєву та Олександру Александрову.

Про це повідомив раніше головуючий у справі суддя Микола Дідик.

Планується, що рішення суду очікується орієнтовно після 14:00.

Нагадаємо, 15 квітня під час судових дебатів сторін Євген Єрофеєв та Олександр Александров у своєму останньому слові перед вироком попросили суд визнати їх невинуватими.

Однак, прокурори просять для росіян 15 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати військові посади на три роки.

16 травня минулого року російські спецпризначенці Олександр Александров і Євген Єрофеєв були затримані в зоні проведення бойових дій на Донбасі поблизу Щастя Луганської області. Прокурори висунули обом однакові обвинувачення: у незаконному перетині кордону, та, серед іншого, звинуватили у вбивстві військового. Російським ГРУшникам інкримінують ще й терористичний напад на позиції 92-ї бригади, яка охороняла ТЕЦ біля міста Щастя. Спочатку Єрофеєв і Александров назвались російськими військовими, але на суді відмовилися від свідчень. Александрова і Єрофеєва вважають головними претендентами для обміну на українських політв’язнів у Росії, зокрема Надію Савченко.

Як повідомляв NewsOne раніше, державне звинувачення вже визначилося з вироком россійським ГРУшникам.

Loading...