Слухати
Слухати

Сергій Власенко в "Хронології" з Василем Головановим (11.08)

11.08.2017

На телеканалі NewsOne в хронологічному порядку обговорили всі важливі новини, в тому числі і велику кількість потонулих з початку купального сезону, суперечки навколо громадянства Михайла Саакашвілі, відставку голови "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, заява міністра Реви про те, що українці багато їдять, закон про Конституційний суд.

Гість програми, народний депутат Сергій Власенко, коментуючи бажання Путіна розмістити системи ПРО на кордоні Білорусі з Україною і ЄС, заявив, що таким чином Путін показує, що йому байдужі світові порядки.

"Це чергова демонстрація зброї і гра м'язами Володимира Путіна, який показує всьому світу, що йому, в принципі, все одно на всесвітні тенденції, йому все одно на всесвітні цінності і він показує, що у нього ще є м'язи", - сказав він.

Коментуючи скандал з громадянством Михайла Саакашвілі, Власенко заявив, що Петро Порошенко загрався.

"По-різному можна ставитися до Михайла Ніколозовича, до його іміджу нібито реформатора в Грузії, і нібито реформатора в Україні, але на жаль, президент Петро Порошенко загрався з речами, які є базовими для функціонування будь-якої держави", - сказав він.

Власенко зазначив, що Порошенко, як середньовічний феодал, то роздає своїм друзям громадянство, а потім його забирає, без будь-якої поваги до цього громадянства.

Гість програми "Хронологія" з Василем Головановим - народний депутат України від фракції "Батьківщина" Сергій Власенко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...