Слухати
Слухати

Сергій Таран у програмі "Початок" з Василем Головановим (13.06)

14.06.2017

Однією з тем програми стала заява Олександра Турчинова про новий формат захисту від гібридної війни Росії на Донбасі.

Україна повинна завершити антитерористичну операцію і перейти на новий формат захисту країни від російської агресії, вважає глава РНБО. За словами Турчинова, настав час перейти на новий формат, який дозволяє ефективно захистити Україну від гібридних методів війни, які Росія застосовує проти нашої країни.

"Прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати президенту право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ", - заявив Турчинов.

Крім цього він висловив переконання, що в зоні протистояння необхідно створити постійно діючий оперативний штаб з широкими повноваженнями, для комплексного управління ЗСУ, усіма силовими структурами, а також військово-цивільними адміністраціями.

Крім цього, йшлося про те, що британський таблоїд Daily Mail назвав Крим російським. Газета опублікувала статтю, в якій Кримський півострів значиться територією Російської Федерації. Стаття стосувалася підриву морської міни часів Другої світової війни в Криму. Для уточнення геопозіції, видання зазначило, що місто Севастополь розташовується на півострові, в південно-західній частині РФ.

Пізніше в посольстві України в Британії уточнили, що Крим - це Україна, і назвали цей інцидент провокацією.

Також у програмі прокоментували необхідність "нормандського формату" і мінських домовленостей, перспективу введення візового режиму з РФ, дисципліну народних депутатів.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політолог Сергій Таран.


Loading...