Слухати
Слухати

Сергій Таран у програмі "Початок" з Василем Головановим (11.08)

11.08.2017

На телеканалі NewsOne обговорили погіршення криміногенної обстановки в країні, бажання Путіна розмістити системи ПРО на кордоні Білорусі з Україною і ЄС, нові подробиці у відставці Валерії Гонтаревої, політичну ситуацію всередині РФ.

Нагадаємо, що в Дніпрі в черговий раз відбулася перестрілка. В одному з недобудованих будинків невідомі застрелили людину. Ще двоє людей отримали травми електрошокером. В ГУ НП в Дніпропетровській області заявили, що в місті та області шукають зловмисників. Також на пляжі в Полтаві в четвер, 10 серпня вбили людину.

Гість програми, політолог Сергій Таран заявив, що люди ніколи не відчувають себе в безпеці і це можна назвати рисою нинішнього суспільства.

При цьому, за словами експерта, в зв'язку з війною на Донбасі в Україні значно зросла кількість зброї.

Крім цього, Таран заявив, що в питанні безпеки дуже важливе ставлення громадян.

"Дуже велике значення має не кількість інцидентів зі зброєю, а те як себе почувають громадяни. Якщо вони відчувають, що щось змінюється, що якась нестабільність, що економічно щось не так, як би їм хотілося, що при їх молодості або років десять тому було інакше - в такій ситуації люди завжди будуть відчувати себе в небезпеці", - сказав Таран.

Також гість програми додав, що у громадян уваги до негативу більше, ніж до позитиву.

"Статистично в Швейцарії кількість інцидентів зі зброєю на порядок вище, ніж в Україні", - підкреслив політолог.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політолог Сергій Таран.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...