Слухати
Слухати

Сергій Щербина в "Хронології" з Панченко і Крюковою (03.08)

03.08.2017

У студії обговорили найважливіше за останній час, в тому числі і закон про Конституційний суд, суд у справі Януковича, звернення міністра фінансів Данилюка в ДФС для перевірки його е-декларації.

Гість студії, головний редактор видання РБК-Україна Сергій Щербина заявив, що новий закон про Конституційний суд зміцнює владу президента над даними судом.

"Там закладені певні механізми. Зокрема, закладений механізм конституційної скарги. Тепер набагато простіше стало звернутися до Конституційного суду з питанням відповідності закону Конституції. Якщо раніше це могли робити народні депутати, зібравши 150 підписів, то тепер, теоретично, будь-який громадян може спробувати визнати будь-який з актів законодавства незаконним", - сказав Щербина.

Також, на його думку, президент України зможе впливати на суд.

Крім цього, Щербина додав, що останнім часом в Україні з'явилася тенденція збільшення зарплат в державних органах.

"Якщо говорити на скільки це виправдано, то насамперед, треба говорити про професіоналізм цих людей. Не запитання найняти менеджерів за державні гроші, головне щоб ці менеджери були кваліфіковані", - заявив гість.

Також журналіст вважає, що з Конституції повинні бути виключені поняття безкоштовної медицини і безкоштовної освіти, так як їх не може бути в капіталістичній державі.

Гість програми "Хронологія" з Діаною Панченко та Світланою Крюковою - журналіст, головний редактор РБК Україна Сергій Щербина.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...