Слухати
Слухати

Сергій Мельничук vs Олег Петренко в "Дуелі" з Миколою Вереснем (14.06)

14.06.2017

В ході дискусії в прямому ефірі обговорили погрози телеканалу NewsOne.

Співробітникам телеканалу NewsOne стали надходити численні погрози через сюжет на російському телеканалі.

Зокрема, радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива на своїй сторінці Facebook відкрито погрожував співробітникам телеканалу. "Ми повинні, ми зобов'язані заткнути рот кремлівської пропаганди, що лунає через ватний канал NewsOne", - написав він.

Варто зазначити, що приводом став сюжет на телеканалі "Росія" про мовні квоти на українському телебаченні, в якому були використані фрагменти ефіру телеканалу NewsOnе. Необхідно підкреслити, що NewsOnе не сприяв зйомкам сюжету російського телебачення. Телеканал NewsOne звертається до президента України Петра Порошенка, як до гаранта Конституції, не залишатися осторонь від цієї ситуації і закликає зупинити наступ на канал і свободу слова. Також звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати правову оцінку заявам Киви.

Крім цього, прокоментували рішення Сенату США посилити санкції проти РФ. Сенат США проголосував за посилення санкцій проти Російської Федерації переважною більшістю голосів - 97 "за" і лише двоє висловилися "проти".

Санкції проти Росії посилюються через окупацію Криму, підтримку сирійського диктатора Башара Асада і хакерські атаки на сервери Демократичної партії перед виборами 2016 року. При цьому сенатори від Демократичної і Республіканської партій висловилися за те, щоб Росія "заплатила ще більшу ціну за агресію в Україні і втручання у вибори президента США".

Також депутати обговорили обіцянку Гройсмана про середню зарплату 7 тисяч гривень, те, що 60% українців живуть в бідності.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - народні депутати Сергій Мельничук, позафракційний і Олег Петренко від фракції "БПП".


Loading...