Слухати
Слухати

Сенченко і Осуховський у "Великому вечорі" з Кирик (06.12)

06.12.2017

В ході програми обговорили блокування телеканалу NewsOne, новину про те, що главу антикорупційного комітету Єгора Соболєва хочуть відсторонити від займаної посади, акцію протесту під стінами Верховної Ради.

Андрій Сенченко заявив, що проблема навколо NewsOne полягає в тому, що в Україні не працює закон.

"Проблема полягає в тому, що в країні не працюють закони. І в цій ситуації, і в багатьох інших. Тому яке рішення може прийняти комітет зі свободи слова? Закликати всіх виконувати український закон. Навряд чи щось більше. Я думаю, хоча б в такому вигляді могли щось проголосувати і це була б якась консолідована точка зору", - сказав гість програми.

Також, за словами Сенченка, під час правління Порошенка країна підійшла до рубежу тотальної диктатури.

У свою чергу Олег Осуховський завив, що під час засідання комітету з питань свободи слова повинні були прийняти якесь рішення щодо блокування NewsOne.

"Комітет повинен був прийняти якесь рішення, в крайньому випадку звернутися до правоохоронних органів, до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, щоб вони дали чіткі відповіді на питання", - сказав гість програми.

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

Гості студії програми "Великий вечір" NewsOne з Оленою Кирик - Сенченко Андрій, юрист, народний депутат України V, VI, VII скликання і Осуховський Олег, народний депутат України, позафракційний, група ВО "Свобода".


Loading...