Слухати
Слухати

Руслан Бортнік та Руслан Коцаба у програмі "Початок" з Василем Головановим (07.06)

07.06.2017

Однією з головних тем програми став суд у справі журналіста Руслана Коцаби.

Зокрема, журналіст Руслан Коцаба вважає, що його можуть заарештувати в залі суду під час наступного засідання у справі про державну зраду. "Мене звинувачують в особливо тяжкому злочині проти держави - це державна зрада ст. 111 частина. 1 і перешкоджання Збройним силам України ст. 171 ч. 1. Цей статус передбачає утримання під вартою і не передбачає іншого запобіжного заходу, тому я готуюся до арешту. Апеляційний суд змушений прямо в залі суду взяти мене під варту", - сказав Коцаба.

Крім того, він зазначив, що суди підпорядковуються Генеральній прокуратурі, яка виконує вказівки президента. "Наші суди довели, що не є незалежною гілкою влади. Це касаційне рішення слово в слово переписує касаційну скаргу прокуратури. Це показує, що Генпрокуратура реально рулить процесом. Луценко показав, що він є кумом президента і чітко виконує вказівки свого кума", - сказав журналіст

За його словами, судова тяганина стосовно нього є спробою влади залякати інших журналістів. "Це все робилося для того, щоб залякати інших журналістів", - підкреслив Коцаба.

Крім цього, йшлося про підсумки президентства Петра Порошенка, можливу відставку міністра енергетики Ігоря Насалика.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим: Руслан Бортнік, політолог і Руслан Коцаба, журналіст.


Loading...