Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Яка ваша реакція на заборону російських соцмереж (17.05)

17.05.2017

Головною темою ранкової програми стала заборона російських соцмереж в Україні.

Згідно з введеним в дію указом, інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ до російських соціальних мереж, в тому числі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сайтам Mail.Ru Group і "Яндекса". Також заборонений доступ до сайтів антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Крім того, санкції передбачають заборону на мовлення та блокування активів телеканалів РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Зірка", ТНТ і ряду інших російських ЗМІ. Згідно з документом, під санкції також потрапили ABBYY, "Софтлайн груп", "1С", "Корпорація" Парус "і ряд інших IT-компаній.

При цьому в інтернет-асоціації України наголосили, що оператори технічно не готові реалізувати такі механізми, в результаті подібні рішення неможливо втілити на 100%.

Варто відзначити, що в Росії рішення української влади заблокувати використання російських соціальних мереж та інтернет-ресурсів назвали порушенням міжнародного права. Водночас голова РНБО Олександр Турчинов закликав інтернет-провайдерів уже зараз почати блокувати заборонені російські ресурси. За його словами, заборонити використання російських соціальних мереж "Вконтакте" і "Одноклассники" запропонувала Служба безпеки України.

Також у студії обговорили питання георгіївської стрічки, подвійне громадянство депутатів, позбавлення Артеменка депутатських повноважень, засідання Кабміну, заяву Дональда Трампа про те, що він має право ділитися інформацією з Росією, підписання безвіза, продуктивність і якість роботи Кабміну.

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим, Андріаною Кучер і Діаною Панченко стали політологи Андрій Ткачук, Сергій Лабазюк, а також Руслан Бортнік.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...