Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Що принесе зустріч Порошенка і Трампа (15.06)

15.06.2017

В ході ранкової програми обговорили очікування від майбутньої зустрічі президентів Петра Порошенка і Дональда Трампа.

За даними джерел, Україна і США домовилися про зустріч президентів у Вашингтоні наступного тижня. Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтвердив факт майбутньої зустрічі, проте не став називати точну дату.

"Зустріч відбудеться, звичайно, ми її готуємо. Але ми повинні витримати інтригу", - зазначив він.

Найближчим часом, уточнив Клімкін, представники Адміністрації президента України і Білого дому синхронно оголосять дату зустрічі.

За словами Клімкіна, в ході переговорів будуть обговорюватися питання виконання РФ мінських домовленостей, ситуацію в Криму, доступ міжнародних спостерігачів на півострів. Також Порошенко з Трампом обговорять поглиблення співробітництва, українські реформи і сферу безпеки.

Крім цього, в ефірі прокоментували рішення Сенату США підтримати нові санкції проти Росії, проект бюджетної резолюції до 2020 року, результати опитування про те, що 60% українців за рік стали біднішими, скасування плати за роумінг в ЄС, пропозицію обмежити максимальну швидкість в містах до 50 км/год, запуск Японією процесу надання безвіза Україні, ситуацію зі львівським сміттям.

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик стали професор, доктор політичних наук Ганна Малкіна, політолог Олексій Якубін, а також нардеп Ірина Суслова.


Loading...