Слухати
Слухати

"Ранок на NewsOne": Розслідування справи Ноздровської (12.01)

12.01.2018

В ході програми обговорили запобіжний захід підозрюваному в убивстві Ірини Ноздровської у вигляді арешту без права на заставу, прохання родини Ноздровської допустити їх до розгляду матеріалів справи, інформацію, що компанія Гонтаревої допомогла Януковичу вивести з України 1,5 млрд доларів, зростання курсу долара і євро.

Анна Маляр заявила, що є багато питань до того як підозрюваний у вбивстві Ноздровської прокоментував, чому він погоджується з підозрою.

"Багато питань до того як на самому судовому процесі підозрюваний прокоментував, чому він погоджується з підозрою. Це дійсно така нетипова поведінка, але я можу сказати особисто від себе, що я бачила досить різну поведінку вбивць під час судового процесу, підозрюваних, а потім вони вже були засудженими. Я не можу сказати, що однозначно є якийсь стандарт як вони повинні себе вести, але захист має право на такі підозри", - сказала гостя програми.

Крім цього, за словами Маляр, судячи з пошкоджень, між вбивцею і Ноздровською була неприязнь.

"З того, що ми маємо про скоєний злочин, з тієї інформації за місцем локалізації тілесних ушкоджень, я можу сміливо говорити, що між вбивцею і Іриною були відносини ненависті. Тобто, вбивця до Ірини ставився з глибоким почуттям неприязні", - сказала Маляр .

Гість програми "Ранок на NewsOne" з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик - Маляр Анна, юрист, кримінолог.


Loading...