Слухати
Слухати

"Ранок на NewsOne": Продовження блокування невідомими телеканалу NewsOne (05.12)

05.12.2017

Вранці в студії обговорили блокування телеканалу NewsOne, новину про те, що США відновлять видачу віз в трьох містах Росії, затримання Саакашвілі правоохоронцями.

Олексій Якубін заявив, що ситуація навколо телеканалу NewsOne є екстраординарною.

"Насправді, очевидно, що ситуація, яка відбувається екстраординарна. Власне кажучи, ми це розуміємо, тому що NewsOne новинний телеканал, більш того, популярний новинний телеканал. То, що ми бачимо спробу перешкодити роботі телеканалу - це очевидно екстраординарна ситуація", - сказав гість програми.

Крім цього, за словами Якубіна, правоохоронці в ситуації з телеканалом займають роль спостерігача.

Також політолог зазначив, що організатори так званої акції не очікували, що NewsOne отримає таку велику підтримку.

"Вони, наскільки я розумію, не очікували такого резонансу і навіть міжнародної підтримки телеканалу, яка сталася", - сказав гість програми.

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

Гість програми "Ранок на NewsOne" з Максом Назаровим, Ангеліною Пичик і Діаною Панченко - Якубін Олексій, політолог.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...