Слухати
Слухати

"Ранок на NewsOne": Обмін списками полонених на Донбасі (11.01)

11.01.2018

У студії обговорили обмін списками полонених 18 січня, новину, що в РФ закликали не сприймати С-400 в Криму як загрозу, інформацію про те, що компанія Гонтаревої допомогла Януковичу вивести з України 1,5 мільярда доларів, розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, ряд резонансних вбивств.

Василь Вакаров заявив, що до обміну полоненими притягнуте велике коло людей.

"На мою думку, коло людей, які залучені до цього процесу, значно ширше. Це також і представники нормандського процесу, представники Німеччини, зокрема, ми знаємо, що Ангела Меркель зверталася до пана Путіна, президента РФ з питанням продовження обміну. ​​Ми також бачили вчора засідання в Адміністрації президента Порошенка, де були присутні всі учасники тристоронньої контактної групи", - сказав експерт.

Також, за словами Вакарова, в основному, в контексті обміну полоненими, люди називають прізвище Медведчука.

"Перш за все я, як громадянин України і який нещодавно відвідав і Рівненську область, і Львівську, і Закарпатську спілкувався з людьми...В основному люди називають прізвище Медведчука. Тобто, це менеджер, це представник України в контактній групі", - сказав гість програми.

Крім цього, під час ефіру на телефонному зв'язку з'явився представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига, який заявив, що оптимізм в обмін полоненими є, так як Україна вже має ряд механізмів в питанні верифікації, логістики та переговорів.

Гість програми "Ранок на NewsOne" з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик - політичний і міжнародний експерт Василь Вакаров

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...