Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чого ви чекаєте від медичної реформи? (06.06)

06.06.2017

В ході ранкової програми обговорили запуск в Литві будівництва паркану на кордоні з Росією.

У планах країни до кінця року побудувати захисну огорожу протяжністю 44,6 км.

На зведення паркану з держбюджету Литви виділили 1 млн. 335 тис. євро. Огорожу побудують на ділянках уздовж кордону з Калінінградською областю.

Таким чином, на кордоні зведуть металевий сегментний паркан висотою в близько два метри з додатковим обладнанням. Захисну споруду побудують від точки тристороннього перетину державних кордонів Литви, Польщі та Росії в районі озера Віштітіс і відрізками продовжать в Шакяйському і Вілкавішкському районах до Німану. По всій протяжності 109-кілометрового кордону вздовж Німану прикордонна служба вже обладнала технічні системи спостереження.

Крім цього, прокоментували збільшення в Україні кількості конфліктів із застосуванням вогнепальної і травматичної зброї, ситуацію із забезпеченням Авдіївки питною водою, вибори нового омбудсмена, те, що Чорногорія офіційно стала членом НАТО, перспективу введення візового режиму з РФ і вступу України до НАТО, проект медичної реформи, перевірку е-декларацій.

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик стали політолог Валерій Гончарук і позафракційний народний депутат Юрій Бублик.


Loading...