Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чим є пенсійна реформа? (18.05)

18.05.2017

В ефірі ранкової програми обговорили офіційне підписання безвізового режиму для України.

У Європейському парламенті в середу, 17 травня, підписали законодавчий акт про надання Україні безвізового режиму з ЄС. Безвізовий режим для України запрацює на 21 день після публікації в офіційному журналі ЄС - 11 червня.

Президент України Петро Порошенко назвав підписання документа про введення безвізового режиму між Україною та ЄС історичним днем.

"Це історичний день для України і для Євросоюзу. Україна повертається в європейську сім'ю, Україна попрощалася з Російською імперією і Радянським Союзом. Україна продовжить реформування, тільки для безвіза ми провели 144 реформи і готові продовжити цей процес ... Завжди вважав, що війна не є приводом, щоб затягувати з реформами. Я високо ціную підтримку Європарламенту на нашому шляху", - зазначив він.

Також ішлося про заборону російських соцмереж в Україні.

Згідно з введеним в дію указом, інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ до російських соціальних мереж, в тому числі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сайтам Mail.Ru Group і "Яндекса". Також заборонений доступ до сайтів антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Крім того, санкції передбачають заборону на мовлення та блокування активів телеканалів РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Зірка", ТНТ і ряду інших російських ЗМІ. Згідно з документом, під санкції також потрапили ABBYY, "Софтлайн груп", "1С", "Корпорація" Парус "і ряд інших IT-компаній.

Крім цього, йшлося про перевірку нардепів на наявність подвійного громадянства, посаду аудитора НАБУ, День пам'яті геноциду кримськотатарського народу, законопроекти про релігійне життя українців, перспективи пенсійної реформи.

Гостями ранкової студії NewsOne з Максом Назаровим, Андріаною Кучер і Діаною Панченко стали політолог Валерій Гончарук, народний депутат Дмитро Лубинець, а також політолог Андрій Золотарьов.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...