Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чи задоволені ви роботою МВС? (12.05)

12.05.2017

У прямому ефірі в ході ранкової програми обговорили заворушення 9 травня в Дніпрі, Києві та інших містах.

Зокрема, Арсен Аваков повідомив, що суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці одному з так званих тітушок, які підозрюються в побитті учасників АТО в Дніпрі 9 травня.

Також ішлося про введення 11 червня безвізового режиму з ЄС.

За словами президента Петра Порошенка, Україна з наданням безвізового режиму з Європейським союзом ще далі віддалилася від Російської Федерації.

"Я б сказав, що сьогодні Україна остаточно оформила своє розлучення з Російською імперією, і саме так по-філософськи ми повинні це сприймати", - підкреслив Порошенко.

Також він додав, що незабаром після надання Україні безвізу з ЄС для вільного відвідування відкриються ще 35 країн Азії та Латинської Америки.

Крім цього, в студії обговорили візит експертів МВФ, яким буде представлений проект пенсійної реформи, апеляцію Андрія Артеменка на указ президента про позбавлення українського громадянства, перевірку е-декларацій чиновників, розслідування справи вбивства Павла Шеремета, вибори нового уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Гостями ранкової студії NewsOne з Максом Назаровим, Ангеліною Пичик і Діаною Панченко стали політичні експерти Віктор Прошкін, Артем Стельмашов, а також уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...