Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чи виправдав прем'єр-міністр Гройсман вашу довіру? (19.05)

19.05.2017

В ході програми прокоментували скасування в Раді "закону Савченко".

У четвер, 18 травня, депутати під час засідання Верховної Ради прийняли зміни до Кримінального кодексу України щодо правил складання покарань і зарахування строку попереднього ув'язнення, таким чином скасувавши "закон Савченко". Зокрема, на думку Костя Бондаренка, народні депутати у Верховній Раді піддалися емоціям, приймаючи свого часу "закон Савченко".

"Я з самого початку критикував цей закон, вважав, що не можна під конкретну людину писати закон, не можна всю законодавчу систему підводити під конкретний момент. Це було емоційне рішення", - зазначив він.

Також ішлося про провал голосування за санкції проти Януковича, перенесення суду у справі Януковича на 29 травня, зв'язки США і Росії, оформлення українцями біометричних паспортів, пенсійну реформу, першу телефонну розмову Путіна та Макрона, підозру Сталіну і Берії, питання георгіївської стрічки і російських соцмереж, довіру уряду.

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим, Андріаною Кучер і Діаною Панченко стали політтехнолог Петро Охотін, народний депутат Роман Семенуха і політичний експерт Олег Петровець.


Loading...