Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чи стежите ви за засіданнями у Верховній Раді (14.06)

14.06.2017

Однією з головних тем ранкової програми стала реакція телеканалу NewsOne на погрози на його адресу, а також заклик Порошенка зупинити наступ на канал і свободу слова.

Співробітникам телеканалу NewsOne стали надходити численні погрози через сюжет на російському телеканалі.

Зокрема, радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива на своїй сторінці Facebook відкрито погрожував співробітникам телеканалу. "Ми повинні, ми зобов'язані заткнути рот кремлівської пропаганди, що лунає через ватний канал NewsOne", - написав він.

Варто зазначити, що приводом став сюжет на телеканалі "Росія" про мовні квоти на українському телебаченні, в якому були використані фрагменти ефіру телеканалу NewsOnе. Необхідно підкреслити, що NewsOnе не сприяв зйомкам сюжету російського телебачення. Телеканал NewsOne звертається до президента України Петра Порошенка, як до гаранта Конституції, не залишатися осторонь від цієї ситуації і закликає зупинити наступ на канал і свободу слова. Також звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати правову оцінку заявам Киви.

Крім цього, йшлося про мовні квоти на ТБ, "російський" Крим у британській Daily Mail, стан доріг України, "газовий коридор" з Угорщиною і Хорватією, заяву Турчинова, реформу охорони здоров'я, третю річницю з дня трагедії літака Іл-76, обшуки в "Укрзалізниці".

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик стали політичний експерт Олександра Решмеділова, народний депутат Денис Силантьєв та народний депутат Андрій Шинькович.


Loading...