Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чи плануєте ви поїздку в ЄС? (12.06)

12.06.2017

В ході ранкової програми йшлося про початок дії безвізового режиму з Євросоюзом.

Президент України Петро Порошенко привітав українців зі вступом в дію безвізового режиму з Європою, а також розповів про подальші плани щодо інтеграції з Європою.

Також президент розповів про те, що вже більше чотирьох мільйонів українців отримали біометричні паспорти, що становить 10% від усього населення України. Біометричні паспорти будуть видаватися і після відкриття кордонів, оскільки "безвіз - це сьогодні і назавжди". "Тепер ми працюємо над тим, щоб безвіз був доступний для великої кількості українців. Відкриваємо лоукост, знижуємо ціни на квитки. В моїх переговорах з лідерами країн-член ЄС, ми почали боротьбу за скасування плати за мобільний роумінг для українців, а також збільшуємо можливості прикордонних пунктів пропуску" - повідомив Порошенко.

У перший день безвіза міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив робочий візит до Австрії. При цьому глава МЗС перетнув українсько-угорський кордон по біометричного паспорту.

А в міжнародному аеропорту "Бориспіль" перших мандрівників, які вирушили в день безвіза за кордон, вітали спеціальними довідковими брошурами, в яких розповідаються основні правила користування безвізовим режимом. Але головним привітанням для пасажирів став виступ київського академічного муніципального естрадно-духового оркестру на честь безвізового режиму з ЄС, який почався о 12:00, 11 червня і тривав цілу годину.

За даними МЗС, в день початку дії безвізового режиму з ЄС до Європи за біометричними паспортами в'їхало майже 2 тисячі громадян України.

Також прокоментували можливість введення візового режиму України з Росією, реакцію Святослава Вакарчука на гастролі колег в окупованому Криму, пожежу на звалищах у Львівській області, проект закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг, вибори у Франції, поїздку Парубія в США, санкції проти РФ.

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик стали політолог Олександр Антонюк, народний депутат Олександр Опанасенко і політичний експерт Олена Дяченко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...