Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чи готові ви підтримати сьогодні вступ України до НАТО? (09.06)

09.06.2017

Однією з головних тем обговорення в ході ранкової програми стало встановлення курсу на вступ України в НАТО.

Народні депутати в четвер, 8 червня, підтримали законопроект, що визначає курс на членство в НАТО як основу зовнішньої політики держави. Цей законопроект під авторством Андрія Парубія та номером 6470 передбачає подальше поглиблення співпраці України з Північноатлантичним альянсом з метою отримання членства в організації. При цьому курс на вступ в НАТО відтепер є основою зовнішньої політики.

Також прокоментували роботу поліції, що попередила провокації перед концертом української співачки Ірини Білик в Одесі. Білик заявила, що її шанувальники хвилюються через можливу провокацію. Вона висловила подяку правоохоронцям і "тим людям, які були в цьому задіяні, всім, хто турбувався".

Крім цього, йшлося про ринок електроенергії в Україні, вибори в Британії, дозвіл суду не вилучати 100 млн грн застави Насірова, затримання народного депутата Павла Різаненка на водінні в нетверезому стані, старт реформи охорони здоров'я, скасування держрегулювання цін на продукти, рішення Стокгольмського арбітражу за позовом "Газпрому" до "Нафтогазу".

Гостями ранкового ефіру NewsOne з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик стали доктор політичних наук Олександр Семченко, народний депутат Андрій Вадатурський, а також політичний експерт, кандидат політичних наук Дмитро Співак.


Loading...