Слухати
Слухати

Ранок на NewsOne: Чи буде покараний Янукович? (16.06)

16.06.2017

В ході ранкової програми йшлося про чергове засідання суду у справі держзради Януковича.

Оболонський районний суд міста Києва зібрався на четверте підготовче засідання у кримінальній справі за звинуваченням у державній зраді екс-президента Віктора Януковича. Адвокат Віталій Сердюк заявив про неможливість проведення чесного суду, тому що суддя перебуває під тиском відповідних органів.

У свою чергу суд відмовився звертатися за міжнародною правовою допомогою в РФ. "Колегія суддів вирішила не звертатися за міжнародною правовою допомогою до РФ. Мотиви були раніше викладені, з огляду на суть пред'явленого Януковичу звинувачення. Водночас Віктор Янукович був викликаний на судове засідання належним чином, виклик було спрямовано за всіма відомими адресами, було зроблено повідомлення в "Урядовому кур'єрі", воно було опубліковано, також була здійснена публікація на сайті Оболонського районного суду Києва", - заявив суддя.

В результаті перше засідання для розгляду справи по суті було вирішено провести 26 червня о 10:00.

Крім цього, в ефірі обговорили можливі альтернативні переговори по Донбасу за участі США, майбутню зустріч Дональда Трампа і Петра Порошенка, новий мовний законопроект у Верховній Раді, перспективу зміни статусу АТО на Донбасі, резонансні кримінальні справи проти правоохоронців, "сміттєві проблеми" Львова і Андрія Садового.

Гостями ранкової студії NewsOne з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик стали політолог Валерій Гончарук, народний депутат від фракції "Самопоміч" Наталя Веселова, політолог Віталій Кулик.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...