Слухати
Слухати

Павловський і Малуха у "Психології дня" з Вадимом Колесніковим (13.05)

14.05.2017

Головною темою обговорення стало отримання Україною безвізового режиму.

Відзначимо, що раніше Рада міністрів Європейського союзу в четвер, 11 травня, підтримала надання Україні безвізового режиму. 17 травня відбудеться офіційна церемонія підписання президентом Європейського парламенту і представником Мальтійського головування в Раді ЄС законодавчого рішення про введення ЄС безвізового режиму для громадян України, на якій буде присутній президент Петро Порошенко.

Також ішлося про заворушення 9 травня в Дніпрі і пікет активістів ОУН поблизу будівлі МВС з вимогою відставки Арсена Авакова. Одним із приводів послужили жорсткі дії поліції щодо блокування офісу ОУН в Києві вранці 9 травня.

Зокрема, Арсен Аваков повідомив, що суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці одному з так званих тітушок, які підозрюються в побитті учасників АТО в Дніпрі 9 травня.

Крім цього, в ефірі прокоментували долю голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Гості "Психології тижня" з Вадимом Колесніковим - екс-народний депутат Андрій Павловський і український актор театру і кіно, викладач, диктор, актор і режисер дубляжу Євген Малуха.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...